Vibration Machine, dridhës lustrim Machine - QILONG
  • banner2.6
  • banner
  • banner3.36

Lagësht dhe të thatë makinë lustrim

makinë ynë lustrim është i përshtatshëm për bluarje dhe lustrim pjesë të ndryshme metalike me rëndë lagësht dhe të thatë rëndë. Pas lustrim, tharëse është e nevojshme.

Arritje të reja

Përveç produkteve të lartë të performancës, Qilong ofron trajnim falas teknike, metalike testin rëndë dhe shërbim 24-orësh. Kjo do të thotë që ne të ju lejojnë të punoni siguri dhe në mënyrë efikase, madje edhe në kushte ekstreme.

QILONG BRAND PRODUCTS

  • DSC_1582
  • DSC_1634
  • DSC_1646

Dongguan Qilong Barrel Mbarimi Machine Co, Ltd, është një nga prodhuesit profesional në Kinë e cila është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e ndryshme udhëheqëse 3-dimensionale makina dridhës përfunduar, efikasitet të lartë dridhës horizontal makina përfunduar, centrifugale makina me shpejtësi të lartë e mbarimit, lartë tiltable shpejtësi makina dridhës përfunduar, makina dehidratim me shpejtësi të lartë dhe gjashtëkëndor (tetëkëndësh) cilindër makina bluarje, edhe marketingun e gurë të ndryshme rëndë dhe agjentët.

Prodhimet tona janë përdorur kryesisht për chamfering, deburring dhe lustrim të zinkut, aluminit, bakrit, hekur, çelik inox dhe aliazh magnezi materialeve ...

Ne kemi përvojë 30 vjet në zhvillimin e produktit dhe prodhimit. Miratimi Tajvan vibruese motor dhe me cilësi të lartë pranverë dhe të importuar PU ngjitës rreshtim.

Feature Produkte

Aplikimet për makinë tona mbarimit janë të pafund. Këtu ju do të shihni një galeri e imazheve dhe video për të gjetur frymëzim për punën tuaj të ardhshëm.